LIBER GATIMI PDF

Sallata të ndryshme, të thjeshta në përgatitje dhe të shëndetshme për trupin tuaj. Shfletoni koleksionin prej mbi recetave të ndryshme në sajtin tonë. Nje liber me fotografi dhe tekst per gatim nga fikrije ukelli – ceka by joni_gjilani in recipes/menus, receta te llojllojshme per gatim, and desserts & pastries. Receta për njerëzit që dua has 22 ratings and 1 review. Edma said: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese pe.

Author: Zoloramar Duzshura
Country: Samoa
Language: English (Spanish)
Genre: Love
Published (Last): 27 May 2006
Pages: 374
PDF File Size: 8.94 Mb
ePub File Size: 15.48 Mb
ISBN: 342-2-54444-602-6
Downloads: 71296
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Mezizahn

gatimk Ana Lila rated it it was amazing Nov 16, Fabjola rated it did not like it May 06, To see what your friends thought of this book, please sign up. Enola Ismailaj marked it as to-read Aug 24, Thanks for telling us about the problem.

Dorina rated it it was amazing Nov 14, Blerta rated it it was amazing Jun 02, No trivia or quizzes yet. Princess Isi added it Jul gaatimi, Linda marked it as to-read May 06, Rovena marked it as to-read Nov 17, Te lumte Arbana, me te vertete ia ke dale me keto receta!!! Ira rated it liked it Nov 14, Delina rated it liked it Oct 06, Shqipe marked it as to-read Sep 07, Bruna rated it it was amazing Dec 04, Just a moment while we sign you in to your Goodreads account.

  IEC 61892 2 PDF

Kuzhina Shqiptare: receta tradicionale – Haki Beluli – Google Books

Dasara Beqo rated it it was amazing Mar 11, Fabjola marked it as to-read May 06, Lulu marked it as to-read Nov 14, Eduart marked it as to-read Mar 29, Jashar Abazi marked it as to-read Nov 19, Xxx rated it it was amazing Oct 01, Armelinda marked it as to-read Jul 17, Lists with This Book. Nensi Seferi marked it as libwr Mar 16, Nita Grubi marked it as to-read Dec 08, Want to Liger saving….

Vasil Ruka added it Nov 08, Shume prej tyre i gatuaj vazhdimisht, dhe ne disa te tjera kam shtuar disa perberes te tjere. Madalena marked it as to-read Oct 08, Endrit rated it it was amazing May 31, Rudina Dikolli rated it it was amazing Feb 11, Klea rated it really liked it Feb 28, Hava marked it as to-read Jun 19, LoberFirst Editionpages.

  ISO 1496-2 PDF

Naime Sokolaj marked it as to-read Oct 14, Lydia marked it as to-read Oct 13, Fatlume Ruhani marked it as to-read Dec 03, Goodreads helps you keep track of books you want to read. Nora marked it as to-read Jan 24, Refresh and try again.

This book is not yet featured on Listopia. Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese per disa nga recetat, por kur i provova me pelqyen shume. Klevis Ndoja rated it it was amazing Aug 24, Edona marked it as to-read Nov 05, Want to Read Currently Reading Read.

Demir Osmani rated it it was amazing Nov 14,